WDP Wudang Principles

Нам дісталося двоповерхова сіра будівля 1945 року з проваленим дахом, стінами з того, що залишилося після війни і брудом навколо. Але з величезним бажанням замовника створити першу в Україні школу китайських бойових мистецтв Wudang Principles - Wdp Ukraine.

Інформація
Тип:

Школа

Рік:

2015

Локація:

Харків Україна

Площа:

180 м2

Адреса:

вул.Космічна, 14

50°00'54.3"N 36°13'16.0"E
Вебсторінка: wdp-ukraine.com
Команда:

Нікіта Феоктістов

Тетяна Феоктістова

Фото:

Дмитро Сергієнко

У процесі роботи над проектом ми познайомилися з братами Меделян – В’ячеславом і Юрієм, майстрами східних єдиноборств і послідовниками даоського майстра Ismet Himmet, засновника школи WDP. Щоб зробити планування, ми дізналися, що таке «він-чун» і розібралися в традиціях китайського чаювання. Для створення концепції інтер’єру надихнулися фотографіями китайських храмів і фільмами з Джекі Чаном і Брюсом Лі.

Чайна кімната виконана з відсиланням до традиційного китайського стилю: на стінах панелі з тканини, обрамлені дерев’яними декоративними елементами, як акцент – червоний стелю і столик для чайних церемоній. На відкритих полицях китайські статуетки, посуд, книги і інший тематичний декор.

В інтер’єрі школи багато чорного кольору, натуральних дерев’яних елементів, на стінах – репліки китайського живопису. Атмосферу доповнює тепле приглушене освітлення і велика кількість тренувальної холодної зброї по периметру тренувального залу. Тут можна бити по дерев’яному манекену (той самий Вин-Чун) або по колоді кулаками, прямо як у фільмах!

У підсумку в Харкові на вулиці Космічна з’явилася стримана будівля з білим фасадом, чорним дахом і декоративними дерев’яними елементами. А всередині – унікальна школа китайських бойових мистецтв, де можна не тільки помахати руками-ногами, але і вникнути в філософію WuDang, а після тренування розслабитися в затишній чайній кімнаті.