Ми займаємося архітектурним дизайном понад 10 років і за цей час отримали багато досвіду, а також налагодили чітку структуру роботи над проєктами. Наша місія – принести естетику та порядок у навколишній простір. А також створити особистий та унікальний світ для кожного.

Тетяна Феоктістова

Тетяна Феоктістова

Засновниця, провідна дизайнерка

Нікіта Феоктістов

Нікіта Феоктістов

Засновник, провідний архітектор

З малих років я цікавився будівництвом і завжди впорядковува простір, в якому жив або вчився. Згодом захопився історією архітектури, малюванням і вступив до Харківського національного університету будівництва та архітектури, який закінчив у 2011 році за спеціальністю Дизайн архітектурного середовища. Кожного дня намагаюся дізнатися щось нове й цікаве у своєму ремеслі. Це дійсно надихає мене і тому я впевнений, що архітектура - справа мого життя.
Валерія Дощанська

Валерія Дощанська

Архітекторка

Протягом усього усвідомленого життя мені подобалося розглядати та вивчати фасади будівель та їх деталі. Також при виборі моєї майбутньої професії сприяло малювання, яким я почала захоплюватися. Так я зрозуміла з якою професією хочу зв'язати своє життя. У 2018 році я вступила до Харківського Національного Університету Міського Господарства ім. А. Бекетова на факультет «Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва» і жодного разу не пошкодувала про це.
Владислава Ноздрачова

Владислава Ноздрачова

Дизайнерка інтер’єрів, художниця-візуалізаторка

Народжена в 1994 році, і вже у 2000 зрозуміла що фарби і олівці можуть дати більше ніж стопку дивних але лише мені зрозумілих малюнків. В 11 років вступила до художньої школи ім. І.Є. Рєпіна - і це стало місцем, яке своїми успіхами компенсувало мою досконалу невдачу в звичайній школі. У 2012 вступ до Харківської художньої академії дизайну і мистецтв поклав початок усвідомленої композиції в голові щодо моїх прагнень. З 5-го курсу почала працювати за своїм фахом - дизайнер інтер'єрів, і до цього дня кайфую в цій сфері!

Архів

2022
Квартира Gray&Brass
Квартира

Тип:
Квартира
Локація:
Харків, Україна
2022
Куликівські Апартаменти
Квартира

Тип:
Квартира
Локація:
Харків, Україна
2022
Квартира в ЖК Фелічита
Квартира

Тип:
Квартира
Локація:
Харків, Україна
2021
Котедж у Бучі
Котедж

На момент початку роботи над проєктом основна частина котеджу вже була збудована попереднім власником. Тож це обмежувало наші рішення, але іноді це навіть цікавіше! Для цього будинку ми розробили дизайн фасаду, внутрішнього двору та всі інтер'єри, об'єднавши все це в одну стилістику.

Тип:
Котедж
Локація:
Київська обл., Україна
2021
Техно Їжак Шоурум 2.0
Шоурум

«Техно Їжак» — це одна з найбільших торгових мереж в області гаджетив і аксесуарів, а Шоурум 2.0 — принципово новий формат ритейлу. Ми розробили інтер'єр простору, в якому клієнту дуже комфортно на цікаво проводит час.

Тип:
Шоурум
Локація:
Харків, Україна
tehnoezh.ua
2020
Гастробістро Танжерин
Ресторан

Тип:
Ресторан
Локація:
Харків, Україна
tangerine.com.ua
2020
Electron Cafe
Ресторан

Цей ресторан знаходиться на території Unit city, першого в Україні IT-парку. Разом із командою First Line Group ми працювали над проєктом протягом майже двох років. Спочатку розробили планувальні рішення для виробничих приміщень кухні, потім інтер'єри двох ресторанів та зони обсмажування кави. Згодом концепція змінилась і ми зробили вже новий дизайн для одного із ресторанів, який наразі втілений в життя, та має назву «Electron cafe».

Тип:
Ресторан
Локація:
Unit city, Київ, Україна
2020
Котедж у Санрощі
Котедж

Тип:
Котедж
Локація:
Харків, Україна
2019
Casta Men’s club
Нічний клуб

Нічний клуб для чоловіків - це досить неординарний проєкт для нашої студії. Але тим не менш завджди цікаво зануритись у нову тему та спроєктувати простір з зовсім новим для нас функціоналом. В дизайні ми надихалися атмосферю європейських нічних клубів і вулицею червоних ліхтарів в Амстердамі. Звісно, головний колір - червоний, його доповнюють дзеркальні поверхні, анімалістичні текстури та ультрафіолетові лампи. Атмосфера вийшла саме такою, якою вона повинна бути у якісному нічному клубі для чоловіків.

Тип:
Нічний клуб
Локація:
Харків, Україна
www.casta-club.com
2019
Palladium Cinema
Кінотеатр

Palladium - перший камерний кінотеатр Харкова. Ще до розширення там були відкидні крісла, невеликі зали і можливість дивитися фільми з келихом вина. Під час реконструкції, до трьох залів, які ми спроєктували ще в 2012 році, додалися ще два на верхньому поверсі, а також лобі і посадочні місця уздовж фасадного скління

Тип:
Кінотеатр
Локація:
Харків. Україна
palladium-cinema.com.ua
2019
Стоматологічна клініка WHITE
Клініка

Зі шкільного курсу фізики всім відомо, що промінь світла, проходячи через прозору призму, розкладається на всі кольори веселки. Ще це відображено на обкладинці альбому групи «Pink Floyd»! Будь який скляний предмет заломлює світло та може створити такий ефект, але найкраще з цим впорається дорогоцінний прозорий камінь з огранюванням – діамант.

Тип:
Клініка
Локація:
Прага, Чехія
2019
Zuzu Space
Ресторан

Тип:
Ресторан
Локація:
Харків, Україна
zuzuspace.com.ua
2019
ToYeRamen
Ресторан

ToYeRamen - це перша раменна Харкова! При створенні інтер'єру ми надихалися атмосферою вуличних закусочних Японії. Як основні матеріали застосували грубі поверхні стін та цегли, які контрастують з яскравими кольорами та неоновими підсвічуваннями.

Тип:
Ресторан
Локація:
Харків, Україна
www.instagram.com/ramennaya
2018
Gorcafe 1654
Ресторан

Напевно, кожен мешканець Харкова знає про міське кафе «1654». Перші два зали відкрилися ще в 2011 році. Для міста це був справжній вибух: сніданки цілий день, галаслива атмосфера, лаконічний інтер'єр і величезні вікна з видом на центральні вулиці міста.

Тип:
Ресторан
Локація:
Харків, Україна
www.gorcafe1654.com.ua
2018
Villa Space
Готель

Це один із унікальних проєктів нашої студії. По-перше, будівля знаходиться на Шрі-Ланці. По-друге: незважаючи на цей факт, ми пройшли всі етапи проєктування: розробили генеральний план, архітектурний проект, дизайн інтер’єру і навіть відвідали локацію, щоб проконтролювати будівництво!

Тип:
Готель
Локація:
Унаватуна, Шрі Ланка
2018
Productech
Офіс

Productech - це компанія, яка працює в США та Європі, розробляє та поставляє розумні та високоякісні пристрої. Для Productech ми розробили дизайн офісу, який вони взяли в аренду в будівлі на Римарській. Приміщення виявилось дуже цікавим: високі стелі, фрагменти цегляних стін та величезні панорамні вікна з видом на центр Харкова. Ми реалізували проєкт за досить короткий термін і в процесі змінили багато рішень, але інтер'єр вийшов все одно функціональним та дуже комфортним.

Тип:
Офіс
Локація:
Харків, Україна
productech.co
2017
ЖЗЛ
Ресторан

Ресторан ЖЗЛ розташований на вулиці Великій Васильківській, у будинку 1950-х років. Це історичне місце, тому нам не можна було розширювати і змінювати площу приміщення. Тож ми працювали з невеликим обіднім залом, в якому вдалося створити унікальний простір та неповторну атмосферу кращого міського кафе Києва!

Тип:
Ресторан
Локація:
Київ, Україна
firstline.in.ua/jzl
2017
Багаж
Школа

Багаж - перша в Україні школа маркетингу й комунікацій, яка була заснована у 2009 році практиками галузі — креативним агентством Arriba! Приміщення школи «Багаж» збирає найталановитіших спеціалістів маркетингової галузі та надихає безліч студентів на нові та сміливі ідеї. Ми спроєктували три лекторії, холл, кухню та зону відпочинку з бібліотекою. В інтер'єрі домінують фірмові червоний та чорний кольори, фоном для яких виступають цегляні стіни та бетонна підлога. Майже кожний харків'янин, який має відношення до маркетингу, знає про школу «Багаж» та хоча б один раз був цьому крутому та атмосферному просторі!

Тип:
Школа
Локація:
Харків, Україна
baggage.school
2017
Maharaja Wellness центр
СПА, Студія йоги

Махараджа Wellness центр - це справжній простір здоров'я та краси. Він вміщує в собі не тільки СПА та студію йоги, а ще салон краси й навіть ресторан здорової та корисної їжі Green food cafe. Коли ви потряпляєте до Махарджі, ви максимально занурюєтеся в атмосферу комфорту та безкінечної гармонії із собою.

Тип:
СПА, Студія йоги
Локація:
Харків, Україна
maharaja.com.ua
2016
Tangerine Aparthotel
Готель

Апарт-готель Tangerine знаходится в будівлі Орбі Плаза. На 21-22 поверхах ми спроєктували 46 готельних номерів: від невеликих за площею стандартів до двокімнатних сімейних апартаментів. А на першому поверсі розробили дизайн для Tangerine café и лобі. Також ми вели авторський нагляд та приймали участь у реалізації готелю. Якщо будете в Батумі, обовїязково завійтайте до Tangerine!

Тип:
Готель
Локація:
Батумі, Грузія
tangerine-hotel.com
2016
Hotspot
Школа

Hotspot - це дуже крута школа англійської мови з унікальним та ефективним підходом до навчання. Цю школу відкрив Макс Бурцев, засновник та креативний директор агенства Arriba! Ми спроєктували та реалізували три простіри для школи: два в Харкові, один в Києві. Наразі залишилась одна локація в Харкові на Алчевських, 24в. Якщо нам знадобиться прокачати свій рівень англійської, оф коарс, іт віл бі Hotspot. Уан лав.

Тип:
Школа
Локація:
Харків, Україна
www.hotspot.school
2015
Arriba Creative Agency
Креативний простір, Офіс

Наше знайомство з Arriba почалося у 2015 році з проєкту та реалізації їх офісу й креативного простору у старій будівлі з цегляними стінами на Класичному провулку. А вже через два роки агенство переїхало до нового приміщення з мансадрним поверхом, для якого, звісно, ми теж розбробили проєкт та допомолги його реалізувати. Згодом ми разом зробили ще багато крутих простірів, та це вже інша історія!

Тип:
Креативний простір, Офіс
Локація:
Харків, Україна
arriba.com.ua
2015
WDP Wudang Principles
Школа

Нам дісталося двоповерхова сіра будівля 1945 року з проваленим дахом, стінами з того, що залишилося після війни і брудом навколо. Але з величезним бажанням замовника створити першу в Україні школу китайських бойових мистецтв Wudang Principles - Wdp Ukraine.

Тип:
Школа
Локація:
Харків Україна
wdp-ukraine.com
2011
Ресторан Panorama lounge
Ресторан

Ресторан Panorama lounge ми проєктували на початку свого шляху архітктурної студії. Наразі цей інтер'єо морально застарів, але досі працює та винокує свою основну функцію.

Тип:
Ресторан
Локація:
Харків, Україна
www.panorama-lounge.com.ua