Gorcafe 1654

Напевно, кожен мешканець Харкова знає про міське кафе «1654». Перші два зали відкрилися ще в 2011 році. Для міста це був справжній вибух: сніданки цілий день, галаслива атмосфера, лаконічний інтер'єр і величезні вікна з видом на центральні вулиці міста.

Інформація
Тип:

Ресторан

Рік:

2018

Локація:

Харків, Україна

Площа:

200 м2

Адреса:

пл. Конституції, 2/2

49°59'22.7"N 36°13'59.5"E
Вебсторінка: www.gorcafe1654.com.ua
Команда:

Нікіта Феоктістов

Віталій Собченко

Фото:

Іван Авдєєнко

Через декілька років поруч з кафе «1654» звільнилося велике приміщення. І до нас звернувся Дмитро Запорожець, щоб створити новий ресторан з відкритою пекарнею, контактним баром, та інтер’єром у вечірньому форматі. Нове місце назвали ZuZu.

Приміщення, перед тим, як потрапити в наші руки, здавалося в оренду магазину одягу, всі стіни і стелі були закриті гіпсокартоном. І, як завжди, під шаром нових оздоблювальних матеріалів виявилися цегляні стіни а на стелі – оригінальна ліпнина! Ми відразу вирішили, що все так і залишаємо! Інтер’єр почав збиратися.

З Вовою Ташаевим і командою Першої лінії була виконана величезна робота з плануванням робочих зон кухні, бару і відкритої пекарні. Щоб все правильно функціонувало і гостям ресторану була комфортно, ми з інженерною групою спроектували приховану систему вентиляції, теплі підлоги і продумали багато технічних дрібниць.

Працюючи над дизайном інтер’єру разом з Віталієм Собченко, ми спробували передати тему розмаїття, поєднуючи різні матеріали і стилі. З’єднали лофт цегляні стіни, бетон, металеві каркаси, і класику – ліпний карниз на стелі, дерев’яні панелі і лиштви на вікнах. Олексій Лях зробив дуже круті стільниці зі старого дуба, залиті епоксидною смолою! На них можна дивитися нескінченно, настільки вони красиві

Проект реалізовувався майже рік. За цей час ми дуже глибоко занурилися в усі процеси роботи ресторану. І зрозуміли, що просто гарного інтер’єру і зручних стільців недостатньо. Ресторан – дуже складний механізм, в якому все має бути продумано до дрібниць. А особливо важлива злагоджена команда, частиною якої ми стали, поки проектували і реалізовували інтер’єр ZuZu

У 2019 Дмитро Запорожець з командою вирішили об’єднати міське кафе «16/54» і ресторан Zuzu. І придумали лаконічну назву Gorcafe 1654. Тепер це кафе із загальним меню і баром, але, як і раніше, з різними за атмосферою залами.

Ми раді, що брали участь у створенні такого крутого місця! Це знаковий проект як для нашої студії, так і для Харкова