Villa Space

Це один із унікальних проєктів нашої студії. По-перше, будівля знаходиться на Шрі-Ланці. По-друге: незважаючи на цей факт, ми пройшли всі етапи проєктування: розробили генеральний план, архітектурний проект, дизайн інтер’єру і навіть відвідали локацію, щоб проконтролювати будівництво!

Інформація
Тип:

Готель

Рік:

2018

Локація:

Унаватуна, Шрі Ланка

Площа:

450 м2

Команда:

Нікіта Феоктістов

Владислава Ноздрачова

Геннадій Лещук

Дмитро Запорожець

Villa Space на Шрі-Ланці — невеликий готель з кількома номерами та загальною лаунж-зоною, терасами, басейном та залом для занять йогою. Крім того, тут є будівля для персоналу з кухнею, пральнею та додатковими кімнатами для гостей. Але головне, звичайно, територія та вид на океан! Вілла на висоті, і туди важко дістатися навіть на мопеді. Але після підйому розумієш, що воно того варте! З терас гості можуть побачити океан крізь пальми, навіть почути хвилі; Навколо дуже багато дерев і зелені. Ми намагалися створити дизайн, який допоможе гостям розслабитися в цій атмосфері: абсолютна свобода, відкритість, природні матеріали домінують у архітектурі, а також у кожній деталі вілли.

Над архітектурним проєктом, ми співпрацювали з Геннадієм Лещуком. Спочатку продумали функцію будівель, визначили територію, де вони будуть розташовані, змоделювали рельєф. Потім ми почали працювати з формою будівлі. Ми вибрали будівлю з колонадами, що оточують периметр будівлі, та черепичний вальмовий дах з великим звісом, що захищає від сонця та дощу. Паралельно з Дмитром Запорожцем ми створювали дизайн інтер’єру та плани поверхів, з Вовою Ташаєвим працювали над конфігураціями кухонь; саме зараз ця кухня є джерелом чудових сніданків (і не тільки) для гостей вілли.

Проєкт містить багато цікавих деталей: душові кімнати під відкритим небом, тикова підлога, висока стеля у вітальні та довгі сходи, як у буддійських храмах та ще багато цікавого. Але неможливо передати в тексті всю радість та атмосферу цього місця: вам просто необхідно сюди приїхати, розслабитися, заспокоїти свій розум під зоряним небом або дивлячись на захід сонця.

Вілла на Шрі Ланці — один з найбільш спонтанних, унікальних і красивих проєктів, який ми додали до свого портфоліо. Це був дивовижний досвід, ми зустріли багато нових людей і закохались у Шрі-Ланку та її культуру.