ЖЗЛ

Ресторан ЖЗЛ розташований на вулиці Великій Васильківській, у будинку 1950-х років. Це історичне місце, тому нам не можна було розширювати і змінювати площу приміщення. Тож ми працювали з невеликим обіднім залом, в якому вдалося створити унікальний простір та неповторну атмосферу кращого міського кафе Києва!

Інформація
Тип:

Ресторан

Рік:

2017

Локація:

Київ, Україна

Площа:

192 м2

Адреса:

вул. Велика Васильківська, 36

50°26'16.7"N 30°30'56.3"E
Вебсторінка: firstline.in.ua/jzl
Команда:

Нікіта Феоктістов

Віталій Собченко

Щоб підкреслити масштаб приміщення, внутрішні віконні укоси обшили дерев’яними панелями. А полиці бару зробили до стелі і обрамили їх класичним дерев’яним порталом. Як акцент вибрали синьо-зелений відтінок для барної стільниці, підвіконня та однієї зі стін.

Зазвичай ми намагаємося приховати всю вентиляцію, але через те, що ми не опускали стелю, довелося монтувати комунікації відкритим способом. І ми придумали конструкцію із металевої труби, яка обрамляє вентиляцію та кондиціонери, при цьому служить кріпленням для світильників та мультимедійної системи. Труби і всі відкриті комунікації пофарбували в чорний колір, а стелю залишили білим, надавши графічності конструкції.

Меблі для ресторану виготовлялися в Україні за нашими ескізами. Також ми розробили для цього проєкту освітлювальні прилади, які зробили хлопці з Гараж Хаб. А ДмитроЗапорожець доповнив інтер’єр незвичайним декором та колекцією книг, що розмістилася на полицях навпроти входу до ресторану.
Супер крута фішка бару – величезне графіті від відомого харківського художника Гамлета Зіньковського.

ЖЗЛ – це унікальне місце, в якому є все: аромат випічки та кави, проста та смачна їжа та коктейлі. Незважаючи на тісну посадку та відносно невелике приміщення, це легендарне місце для Києва і кожен просто зобов’язаний тут побувати!