Котедж у Бучі

На момент початку роботи над проєктом основна частина котеджу вже була збудована попереднім власником. Тож це обмежувало наші рішення, але іноді це навіть цікавіше! Для цього будинку ми розробили дизайн фасаду, внутрішнього двору та всі інтер'єри, об'єднавши все це в одну стилістику.

Інформація
Тип:

Котедж

Рік:

2021

Локація:

Київська обл., Україна

Площа:

200 м2

Адреса:

місто Буча

Команда:

Нікіта Феоктістов

Тетяна Феоктістова

Владислава Ноздрачова

Валерія Дощанська

Найбільша та найсвітліша кімната будинку це, звісно, вітальня з кухнею, де вся сім’я буде проводити найбільше часу. Тож ми зробили цей простір відкритим і багато функціональним. Усі вікна до підлоги, а диван розгорнутий не до стіни, як всі звикли, а до найбільшого вікна з видом у внутрішній двір.

Другий поверх — це приватна зона зі спальнями та гостьовою кімнатою. Мастер спальня об’єднюється з гардеробом та має приватний санвузол з ваною і великим кутовим вікном з видом на ліс.

Для оздоблення фасаду та тераси ми вирішили застосувати термососну, щоб надати будинку скандинавського стилю. На даху — металевий фальц графітового кольору, який контрастує з дерев’яним фасадом та додає будинку лаконічності.
Для коригування пропорцій дах підняли на півтора метри, а щоб у будинку було більше світла ми максимально розширили всі вікна і опустили деякі з них до підлоги.